8.10.2014 - Aktualności dotyczące Ogniska

Chrząstawa Wielka:

Uprzejmie informujemy, że 24.09.2014 rozpoczęliśmy zajęcia Ogniska Muzycznego w Chrząstawie Wielkiej. Podobnie jak w latach ubiegłych, uruchomione zostały klasy fortepianu i gitary. Trwają przygotowania do uruchomienia klasy śpiewu solowego – serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Są również jeszcze wolne miejsca na indywidualne lekcje w klasie gitary (w piątki od godz. 15). 

Kamieniec Wrocławski:

Z radością informujemy, że najprawdopodobniej jeszcze w październiku uda się uruchomić klasę fortepianu i gitary w Kamieńcu Wrocławskim. Podobnie jak w Chrząstawie – trwają także przygotowania do uruchomienia klasy śpiewu solowego. Zajęcia w Kamieńcu Wrocławski będą odbywać się w szkole, w piątki, w godzinach popołudniowych. W najbliższych dniach będziemy kontaktować się ze wszystkimi zainteresowanymi, którzy zgłosili wstępnie chęć nauki w Ognisku Muzycznym. 

Czernica:

Nadal zbieramy zapisy. Jeżeli uda się zebrać kilku zainteresowanych uczniów nauką gry na wybranym instrumencie lub nauką śpiewu – będzie możliwość rozpoczęcia zajęć jeszcze w tym roku. 

 

Serdecznie zapraszamy do dalszych zapisów do wszystkich klas we wszystkich lokalizacjach.

Przypominamy, że zapisy prowadzimy przez cały rok. W ramach Ogniska Muzycznego prowadzone są zajęcia indywidualne, co umożliwia rozpoczęcie nauki w dowolnym momencie roku szkolnego

Do zobaczenia!