2014/2015

Zaproszenie na Koncert Letni - 13.06.2015

Nauczyciele i Uczniowie Ogniska Muzycznego serdecznie zapraszają na Koncert Letni, który odbędzie się w sobotę, 13 czerwca 2015, o godz. 16:00 (świetlica w Chrząstawie Wielkiej, przy OSP, ul. Wrocławska 36 link do mapy).

Koncert Letni Uczniów Ogniska Muzycznego 2014/15

Galeria z Koncertu Letniego 13.06.2015

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Koncertu Letniego, który odbył się 13.06.2015 w Chrząstawie Wielkiej. 

13 czerwca 2015 koncertem zakończyliśmy działalność artystyczną w sezonie 2014/2015. W czasie popisu końcoworocznego usłyszeliśmy występy indywidualne trzydziestu jeden młodych muzyków - uczennic i uczniów Ogniska Muzycznego z Chrząstawy Wielkiej i Kamieńca Wrocławskiego oraz piosenki w wykonaniu Zespołów Uczniów Ogniska z Chrząstawy i Kamieńca. 

W trakcie koncertu, Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy Ogniska Muzycznego. Publiczność jak zwykle dopisała. Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział i obecność i zapraszamy w nowym roku szkolnym. 

Galeria z Koncertu Letniego 2015 »

24.01.2015 - Galeria z Koncertu Zimowego

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Koncertu Zimowego, który odbył się 17.01.2015 w Chrząstawie Wielkiej. 

Usłyszeliśmy występy dwudziestu sześciu młodych muzyków - uczennic i uczniów Ogniska Muzycznego z Chrząstawy Wielkiej i Kamieńca Wrocławskiego. Jak na okres kolędowania i karnawału przystało, mogliśmy usłyszeć zarówno polskie kolędy i pastorałki, utwory ludowe i tradycyjne, wybrane dzieła muzyki klasycznej, jak i oryginalne aranżacje utworów współczesnych. Nie zabrakło również "twórczości własnej" - kompozycji młodych muzyków, tworzonych w trakcie zajęć nauki gry na instrumencie. 

Tradycyjnie już, na rozpoczęcie i zakończenie wieczoru, usłyszeliśmy kolędy w wykonaniu Zespołu Ogniska Muzycznego z Chrząstawy Wielkiej.

Galeria z Koncertu Zimowego »

17.01.2015 - Koncert Zimowy

Nauczyciele i Uczniowie Ogniska Muzycznego serdecznie zapraszają na Koncert Zimowy, który odbędzie się w sobotę, 17 stycznia 2015, o godz. 16:00 (świetlica w Chrząstawie Wielkiej, przy OSP, ul. Wrocławska 36 - link do mapy).

8.10.2014 - Aktualności dotyczące Ogniska

Chrząstawa Wielka:

Uprzejmie informujemy, że 24.09.2014 rozpoczęliśmy zajęcia Ogniska Muzycznego w Chrząstawie Wielkiej. Podobnie jak w latach ubiegłych, uruchomione zostały klasy fortepianu i gitary. Trwają przygotowania do uruchomienia klasy śpiewu solowego – serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Są również jeszcze wolne miejsca na indywidualne lekcje w klasie gitary (w piątki od godz. 15). 

Kamieniec Wrocławski:

Z radością informujemy, że najprawdopodobniej jeszcze w październiku uda się uruchomić klasę fortepianu i gitary w Kamieńcu Wrocławskim. Podobnie jak w Chrząstawie – trwają także przygotowania do uruchomienia klasy śpiewu solowego. Zajęcia w Kamieńcu Wrocławski będą odbywać się w szkole, w piątki, w godzinach popołudniowych. W najbliższych dniach będziemy kontaktować się ze wszystkimi zainteresowanymi, którzy zgłosili wstępnie chęć nauki w Ognisku Muzycznym. 

Czernica:

Nadal zbieramy zapisy. Jeżeli uda się zebrać kilku zainteresowanych uczniów nauką gry na wybranym instrumencie lub nauką śpiewu – będzie możliwość rozpoczęcia zajęć jeszcze w tym roku. 

 

Serdecznie zapraszamy do dalszych zapisów do wszystkich klas we wszystkich lokalizacjach.

Przypominamy, że zapisy prowadzimy przez cały rok. W ramach Ogniska Muzycznego prowadzone są zajęcia indywidualne, co umożliwia rozpoczęcie nauki w dowolnym momencie roku szkolnego

Do zobaczenia!

 

1.09.2014 - Witamy w roku szkolnym 2014/15!

Z wielką radością rozpoczynamy zapisy na rok szkolny 2014/15.

W najbliższych dniach zostaną podane szczegółowe informacje dotyczące terminów i cen zajęć.

Rodziców DOTYCHCZASOWYCH UCZNIÓW, zainteresowanych dalszym kształceniem w Ognisku, uprzejmie prosimy o kontakt w celu potwierdzenia chęci kontynuowania nauki i wstępnego ustalenia terminów zajęć.

Rodziców NOWYCH UCZNIÓW, zainteresowanych zajęciami w Ognisku Muzycznym serdecznie zapraszamy do wstępnych, niezobowiązujących zapisów. Podanie informacji dotyczących wybranego instrumentu i lokalizacji pozwoli nam szybciej uruchomić poszczególne specjalności w proponowanych przez nas lokalizacjach.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 783 355 904 
lub e-mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.