2015/2016

Galeria z Koncertu Zimowego 20.02.2016

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Koncertu Zimowego, który odbył się 20.02.2016 w Chrząstawie Wielkiej. 

W trakcie koncertu, wystąpili Uczniowie Ogniska Muzycznego z Chrząstawy Wielkiej oraz z Kamieńca Wrocławskiego.

Galeria z Koncertu Zimowego 2016 »

 

Koncert 18.06.2016 odwołany

Z największą przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas, pierwszy raz, od początku działania Ogniska Muzycznego od 2012 roku, jesteśmy zmuszeni do odwołania Letniego Koncertu Uczniów Ogniska Muzycznego na koniec sezonu 2015/16

Przekazujemy Państwu tą smutną wiadomość w ostatniej chwili, ponieważ w zasadzie do końca mieliśmy nadzieję, że koncert uda się jednak zorganizować. Niestety splot różnych sytuacji sprawił, że wszystkie okoliczne miejsca, w których można było zorganizować nasz koncert są zajęte lub niedostępne. Próbowaliśmy także przenieść koncert na inną sobotę lub nawet dzień powszedni, jednak również, nieszczęśliwie dla nas, do końca czerwca okoliczne świetlice są zajęte lub remontowane. W związku z powyższym zmuszeni jesteśmy do odwołania planowanego na sobotę 18.06.2016 Koncertu Uczniów Ogniska Muzycznego.

Mając jednak na uwadze, jak ważnym wydarzeniem w życiu artystycznym młodego (i nie tylko młodego...) muzyka oraz jego najbliższych jest koncert prezentujący zdobyte umiejętności, planujemy zorganizowanie dodatkowego koncertu po wakacjach. Koncert ten odbyłby się najprawdopodobniej w październiku, po kilku zajęciach, tak, aby Uczniowie zdążyli przećwiczyć lub odświeżyć swój repertuar po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że taki jesienny koncert chociaż w części zrekompensuje młodym muzykom brak Koncertu Letniego, na który tak bardzo czekali.

12.10.2015 Rozpoczynamy zajęcia śpiewu solowego

Od dziś (12.10.2015) rozpoczynamy indywidualne zajęcia śpiewu solowego w Chrząstawie Wielkiej. Klasę śpiewu poprowadzi Magdalena Wachowska - mezzosopran. Lekcje indywidualne śpiewu będą się odbywać w poniedziałki. Są jeszcze wolne miejsca. Wszystkich zainteresowanych - serdecznie zapraszamy.

Uwaga - Zmiana terminu Koncertu Zimowego

Uprzejmie informujemy, że nastąpi zmiana terminu Zimowego Koncertu Uczniów Ogniska Muzycznego.

Zimowy Koncert Uczniów Ogniska Muzycznego odbędzie się w sobotę po feriach, 20 lutego 2016 o godzinie 16, w świetlicy przy OSP w Chrząstawie Wielkiej (ul. Wrocławska 36).

Wstęp wolny - serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

20.02.2016 Koncert Zimowy Uczniów Ogniska Muzycznego 2015/16

Nauczyciele i Uczniowie Ogniska Muzycznego serdecznie zapraszają na Koncert Zimowy, który odbędzie się w sobotę, 20 lutego 2016, o godz. 16:00 (świetlica w Chrząstawie Wielkiej, przy OSP, ul. Wrocławska 36 - link do mapy).

Koncert Zimowy Uczniów Ogniska Muzycznego 2015/16