Koncert 18.06.2016 odwołany

Z największą przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas, pierwszy raz, od początku działania Ogniska Muzycznego od 2012 roku, jesteśmy zmuszeni do odwołania Letniego Koncertu Uczniów Ogniska Muzycznego na koniec sezonu 2015/16

Przekazujemy Państwu tą smutną wiadomość w ostatniej chwili, ponieważ w zasadzie do końca mieliśmy nadzieję, że koncert uda się jednak zorganizować. Niestety splot różnych sytuacji sprawił, że wszystkie okoliczne miejsca, w których można było zorganizować nasz koncert są zajęte lub niedostępne. Próbowaliśmy także przenieść koncert na inną sobotę lub nawet dzień powszedni, jednak również, nieszczęśliwie dla nas, do końca czerwca okoliczne świetlice są zajęte lub remontowane. W związku z powyższym zmuszeni jesteśmy do odwołania planowanego na sobotę 18.06.2016 Koncertu Uczniów Ogniska Muzycznego.

Mając jednak na uwadze, jak ważnym wydarzeniem w życiu artystycznym młodego (i nie tylko młodego...) muzyka oraz jego najbliższych jest koncert prezentujący zdobyte umiejętności, planujemy zorganizowanie dodatkowego koncertu po wakacjach. Koncert ten odbyłby się najprawdopodobniej w październiku, po kilku zajęciach, tak, aby Uczniowie zdążyli przećwiczyć lub odświeżyć swój repertuar po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że taki jesienny koncert chociaż w części zrekompensuje młodym muzykom brak Koncertu Letniego, na który tak bardzo czekali.