10.10.2012 - Najnowsze wiadomości dotyczące Ogniska

Przedstawiamy najnowsze informacje dotyczące Ogniska Muzycznego:

1. Zebranie organizacyjne dotyczące rozpoczęcia działalności Ogniska Muzycznego w Chrząstawie Wielkiej odbędzie się 25.10.2012 o godzinie 17:30 w Zespole Szkół w Chrząstawie Wielkiej, ul. Wrocławska 19.

Na zebranie zapraszamy przede wszystkim rodziców lub opiekunów, którzy zapisali już swoje dzieci na zajęcia do Ogniska Muzycznego. Zapraszamy również wszystkie osoby niezdecydowane, zainteresowane lub planujące zapisanie dzieci w niedalekiej przyszłości. W trakcie zebrania postaramy się podsumować to, co udało się nam przygotować do tej pory oraz odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

 

2. Rozpoczęcie zajęć planujemy w listopadzie - dokładne informacje zostaną podane na zebraniu i indywidualnie przekazane osobom, które zapisały się do Ogniska. Szczegóły również znajdą się na naszej stronie internetowej (http://ognisko-muzyczne.net).

 

3. Poniżej przekazujemy informacje, o które pytali Państwo najczęściej w trakcie zapisów:

- Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu (jeden dzień - gra na instrumencie, drugi dzień - blok zajęć grupowych).

- Zajęcia gry na instrumencie odbywają się indywidualnie (30 lub 45 minut).

- Zajęcia grupowe (kształcenie słuchu, audycje muzyczne i zespół) będą odbywać się jednego dnia, w jednym, ok. 2,5 godzinnym bloku.

- W ramach ceny uczniowie programów instrumentalnych mogą uczęszczać na wszystkie wymienione w danym programie zajęcia, tzn. naukę gry na instrumencie, kształcenie słuchu, audycje muzyczne i zespół.

- Podane ceny dotyczą czterech tygodni zajęć. W przypadku miesięcy, w których występuje mniejsza liczba tygodni nauki (np. ze względu na święta, ferie zimowe itp.) - opłata będzie proporcjonalnie zmniejszona. 

 

4. Nadal trwają zapisy dzieci i młodzieży. Naukę w Ognisku Muzycznym będzie można podjąć także w trakcie roku szkolnego - wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.