Koncert Uczniów Ogniska Muzycznego na zakończenie sezonu 2012/2013 - zapowiedź

Uprzejmie informujemy, że w sobotę, 22.06.2013 odbędzie się Letni Koncert Uczniów Ogniska Muzycznego na zakończenie sezonu 2012/2013.

 

Szczegóły wkrótce.

 

Już dziś serdecznie zapraszamy nie tylko Rodziców, ale całe rodziny, opiekunów, przyjaciół i znajomych. Dzień koncertu dla każdego muzyka jest dniem wyjątkowym, w którym ma okazję publicznie zaprezentować swoje zdolności i umiejętności. Jest także chwilą konfrontacji własnej samooceny z rzeczywistością. Obecność szerszego grona słuchaczy jest również dobitnym wyrazem uznania i szacunku dla wykonawców (a także ich rodziców!), którzy w dzisiejszym, zabieganym świecie postawili na sztukę i rozwój artystyczny. Występy są ukoronowaniem całorocznego wysiłku włożonego przez dzieci w naukę gry. Doceńmy ich trud swoją obecnością. Zachęcamy do zaplanowania tego dnia w taki sposób, aby uczynić go dla naszych młodych artystów niezapomnianym i wyjątkowym.

 

Koncert połączony będzie z uroczystym rozdaniem pamiątkowych dyplomów na zakończenie Ogniska Muzycznego w sezonie 2012/2013.

 

Wszelkie pomysły, uwagi, sugestie - mile widziane :) (jak zwykle...)