5.12.2012 - Startujemy!

Z wielką radością spieszymy z informacją, że w tym tygodniu rozpoczynają się zajęcia Ogniska Muzycznego w Chrząstawie Wielkiej.

Dziękujemy uprzejmie wszystkim Uczniom i Rodzicom za przybycie na wczorajsze spotkanie organizacyjne, na którym mieliśmy okazję poznać się, podzielić wstępnie na grupy oraz zaprezentować Dzieciom i Młodzieży czym będziemy się zajmować w ramach zajęć w Ognisku. 

W czwartek (6.12.2012) oraz piątek (7.12.2012) ruszają zajęcia indywidualne nauki gry na fortepianie oraz gitarze. Spotkania odbywać się będą według planu ustalonego w ostatnich dniach indywidualnie z Rodzicami. W najbliższym czasie rozkład zajęć pojawi się również na naszej stronie internetowej.

Na zajęcia grupowe (we wtorki) prosimy, aby Uczniowie przynosili zeszyty do nut, ołówek i gumkę, ewentualnie jakieś dodatkowe przybory do pisania.

Na koniec chcielibyśmy podziękować Państwu za cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie, których doświadczaliśmy w trakcie wszystkich etapów rozwijania naszego projektu. Tak jak zaznaczaliśmy na zebraniu organizacyjnym - będziemy Państwu wdzięczni za wszelkie uwagi czy sugestie dotyczące organizowanych przez nas zajęć. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu indywidualnego, telefonicznego bądź mailowego.